Aparatura modułowa ABC Elektro

  -/1
Ogłoszenie dodał: ABC Elektro
Opublikowano: 10 kwietnia 2018 (6 lat temu)
Kategoria
Lokalizacja
Obłaczkowo 144a,Września

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego ABCelektro.pl. Nasza oferta jest niezwykle bogata. Znajduje się w niej między innymi profesjonalna aparatura elektryczna i aparatura modułowa, osprzęt elektryczny, urządzenia i akcesoria z zakresu automatyki przemysłowej i budynkowej. W ofercie sklepu znajdują się także kable, przewody, osprzęt do okablowania, mierniki i narzędzia pomiarowe, przekładniki i liczniki energii, przekaźniki, styczniki i wyłączniki silikonowe, zasilacze, transformatory, szafy i obudowy przemysłowe, taśmy i kleje przemysłowe.

Zajmujemy się sprzedażą produktów najbardziej znanych i cenionych dostawców. Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci otrzymują wyłącznie sprawdzone rozwiązania.

Klientom sklepu internetowego ABCelektro.pl zapewniamy profesjonalne doradztwo i pomoc w zakupie odpowiedniego rozwiązania. Nasi profesjonaliści służą specjalistycznym wsparciem technicznym na każdym etapie zamówienia.

Nasza oferta charakteryzuje się dużą dostępnością polecanych produktów, błyskawiczną realizacją zamówienia oraz możliwością negocjowania cen.